Як не заплутатись в нитках та де де продаються швейні нитки оптом?

На сьогодні в текстильній промисловості застосовується величезна кількість видів ниток. Ми використовуємо їх щоденно для шиття, а любителі рукоділля - для вишиввання та вязання. Аби  не заплутатися в цьому різноманітті, пропонуємо розглянути особливості кожного різновиду. Завдяки цьому ви завжди зможете зробити правильний вибір. А ще розповімо про те, де купити швейні нитки оптом.

Усі нитки, незалежно від призначення, виготовляються в основному з натуральних або синтетичних матеріалів. Без ниток неможливо було б пошити одяг, створити тканини. Нитки можуть виступати як кінцевий продукт, так і піддаватися подальшій обробці.

Розглянемо область їх застосування детальніше. Якщо потрібно з'єднати між собою окремі деталі взуття, одягу та інших подібних виробів, в такому випадку застосовують швейні кручені вироби, або високоміцні нитки. Якщо потрібно виконати обробку тканин, використовуйте петельні шнури. Для оздоблювальних робіт відмінним варіантом стануть - металізовані нитки. А от ручну і машинну вмишивку створюють з використанням муліне.

Спосіб виготовлення. Швейні нитки виготовляють з якісної неперервної поліефірної нитки. Її складають в кілька разів. У швейних різновидах ниток рівень міцності досягають 80%. Ці показники встановлені певними стандартами для кожної марки. Чим більше кількість складань, тим міцніше повинна бути нитка. Нитки, виготовлені таким способом з натуральних волокон, добре піддаються відбілюванню. Вони також вбирають фарбу, не втрачаючи свій колір тривалий час. Тому спектр забарвлень цих виробів величезний. В процесі виробництва поверхні нитки надається матова або глянсова структура, що надає виробу особливо привабливого вигляду. 

Сорти ниток. Чи знали ви, що нитки, так як, наприклад фрукти у супермаркеті, розділяють на 2 сорти. Цей показник визначається на самому виробництві. Для того, щоб визначити сорт, оглядається сто упаковок виробів по 200 м. Далі оцінюється зовнішній вигляд виробів, визначається наявність дефектів, а також нерівномірність шнура. Білі нитки першого сорту не повинні отримати більш, ніж сорок п'ять негативних оцінок. А от для ниток білого, чорного та іншого кольорів, допустимим вважається кількість негативних оцінок - сто десять.

Товщина ниток позначається числом. Чим воно вище, тим нитка тонше. Так, для створення виробів з щільних тканин (наприклад, брезенту) підходять нитки № 10 і 20. Це дуже щільні, товсті різновиди виробів. Для пошиття верхнього одягу застосовують нитки № 30 або 40, а для легких суконь, блуз - № 50.

Прочитавши дану статтю,ви з легкістю зможете розрізняти товщину ниток та її сорт відповідно до числових позначень та вибрати те, що вам потрібно. А якщо вас цікавить питання де ж пропонують оптовий продаж швейних ниток , тоді рекомендуємо завітати до інтернет-магазину "ТД Комерційний центр". У нас висока якість продукції за доступними цінами.

Детальну інформацію про нашу продукцуію дізнаєтесь на сайті або за контактним номером. Будемо раді Вам допомогти!