Швейні нитки оптом: особливості та призначення

Швейні нитки – це основний вид матеріалу для з'єднання деталей швейних виробів. Крім того, нитки можуть використовуватися і як оздоблювальний матеріал.

За сировинним складом швейні нитки поділяються на бавовняні, шовкові, синтетичні, штучні та штапельні. За структурою бувають такі види швейних ниток: скручені, однониткові, армовані, текстуровані. За оздобленням та забарвленням швейні нитки випускають: чорними, білими, кольоровими, глянцевими або матовими; бавовняні – мерсеризованими.

Якість швейних ниток характеризується їх міцністю, розтяжністю, пружністю, зрівноваженням скручування, рівністю, міцністю фарбування, відповідним ступенем білизни та відсутністю або наявністю зовнішніх дефектів.

Швейні нитки повинні відповідати таким основним вимогам: бути міцними, мати рівномірну товщину та ступень скручування, бути зрівноваженими за скручуванням, мати міцне фарбування або достатній ступень білизни, не мати дефектів. Для збереження зовнішнього виду та якості виробів необхідно, щоб нитки за показниками міцності, розтяжності, усадки відповідали властивостям основного матеріалу.

Основні операції з виготовлення ниток: трощення (складання 2, 3 та більше ниток), скручування та оздоблення. Для зрівноваженості структури ниток останнє скручування здійснюється в напрямку, протилежному основному скручуванню.

За товщиною швейні нитки поділяються на торгові номери, за міцністю – на торгові марки. Торговий номер – це умовний номер ниток. Тонші нитки мають вищий торговий номер.

Оздоблення ниток охоплює операції відварювання, відбілення, фарбування, апретування та полірування. Найбільш високоякісні нитки мерсеризують.

Сорт ниток встановлюється за показниками міцності, рівномірності, зрівноваженості за скручуванням та за бальною оцінкою зовнішніх дефектів при перегляді 100 упаковок ниток з довжиною кожної упаковки. В білих нитках І сорту допускається дефектів не більш ніж на 45 балів; в суворих, кольорових та чорних нитках І сорту – не більш ніж на 36 балів.

Використовують бавовняні швейні нитки як основні при виконанні операцій з'єднання деталей швейного виробу, обметування зрізів та інших.

Швейні нитки оптом можна придбати в інтернет-магазині «Комерційний центр». Доставку замовлень здійснюємо по всій території України. Виконуємо роздрібні та оптові замовлення. Спосіб доставки визначається індивідуально. Чекаємо на Ваші замовлення!