Армована нитка 28/2: особливості та технологія виробництва

Армовані нитки – це особливий тип ниток, який вирізняється своєю міцністю та зносостійкістю. у чому ж їх особливість та що зумовлює такі характеристики волокон?

Загалом, швейні нитки – це рівномірно скручені волокна пряжі великої довжини. Але деякі вироби потребують особливої міцності ниток, і тут на допомогу прийдуть саме армовані нитки. Технологія виробництва полягає в тому, що спочатку нитку, яка скручена з поліефірного волокна, обмотують тоненькою ниточкою з лавсану чи бавовни, а при перемотуванні всю нитку рівномірно занурюють у спеціальний розчин, який додає виробу більшої стійкості та підвищує якість швів. Також армовані нитки є дуже стійкими до високих температур і вологи. Плавлення відбувається за температури вище 2500 градусів, а максимальна температура в прасок – зазвичай 1700 градусів. І навіть якщо занурити виріб у киплячу воду, то це призведе лише до незначної усадки армованого волокна, всього на 1,5 %.

Такі характеристики надають виробам високу міцність, еластичність, довговічність та опору стиранню навіть за умови інтенсивного застосування. А серцевина з поліефірного волокна дає деяку гарантію, що виріб не порветься при великих навантаженнях. Тому армовані нитки використовують зазвичай при виготовленні виробів, які потребують високої зносостійкості, наприклад при виробництві спецодягу, взуття, шкіряних виробів, обмундирування, меблів тощо.

Армовані нитки ви можете придбати саме у нашій компанії. У продажу є армована нитка 28/2 підвищеної міцності. Нитки ТМ Sofia 28/2 забезпечать високу якість, еластичність рядка та «безобривність» шва. Ці нитки є універсальними та поєднують в собі всі переваги армованих ниток, що робить їх незамінними в будь-якій сфері швейного виробництва.

Ви можете бути впевненими у нашій компетентності, адже ми працюємо на ринку ще з 1997-го року. Основною місією є забезпечити виробників, які працюють у сфері легкої промисловості, якісною сировиною та матеріалами. Наше підприємство постійно розвивається, оскільки ми відчуваємо відповідальність перед клієнтами за якість та оперативність роботи. У нас є багато постійних замовників: текстильні фабрики, інтер’єрні салони, виробники м’яких меблів, підприємства трикотажної галузі, а також швейної та взуттєвої промисловості. У нас є клієнти як з великими, так і з малими замовленнями, приватні та юридичні особи, з домашнім та великомасштабним виробництвом. Відмінною рисою нашої компанії є гнучкість та швидка адаптація до змін зовнішнього середовища. Ми завжди стараємося знайти індивідуальний підхід до кожного потенційного клієнта.

Для замовлення армованих ниток телефонуйте за контактним номером, який вказаний на сайті. Ми завжди відкриті до нового партнерства чи нових напрямів роботи. Придбати товар можна як гуртом, так і вроздріб, але мінімальна сума замовлення для оптової ціни становить 500 грн. Працюємо по всій Україні, доставка здійснюється «Новою Поштою», «Інтайм» або «Делівері».